Regulamin

Regulamin serwisu

Serwis zlokalizowany pod adresem URL https://www.allpasion.com administrowany jest przez firmę ImpulsMC.

  • Podmiot korzystający z serwisu (dalej zwany jako użytkownik) potwierdza, że zapoznał się z treścią poniższego regulaminu oraz akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania,
  • Użytkownikiem serwisu Allpasion.com musi być osoba pełnoletnią, która ma ukończone 18 lat,
  • Użytkownik dodając ogłoszenie tzw.Profil ponosi odpowiedzialność za jego treść,
  • Serwis służy wyłącznie do wymiany kontaktów towarzyskich pomiędzy użytkownikami.

Aktywacja Profilu,

następuje poprzez wypełnienie odpowiednich wymaganych danych przy rejestracji i kliknięciu na link aktywacyjny, który dostaną Państwo na adres podany przy rejestracji, po kliknięciu linku aktywacyjnego następuje aktywacja Profilu, który jest jeszcze nie widoczny dla innych Użytkowników, trzeba wybrać kraj i wpisać miasto, po tym profil jest widoczny dla innych użytkowników.

Aktywacja usług płatnych
żeby móć się kontaktować z innymi Użytkownikami serwisu, należy wybrać odpowiedni poziom członkowski po zalogowaniu do serwisu i go opłacić. Poziom się zmieni automatycznie po opłaceniu na odpowiedni okres, według danego poziomu ( cena i dany okres ile będzie aktywny poziom jest podany po zalogowaniu do własnego konta )

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczanych ogłoszeń, dokładamy wszelkich starań aby ogłoszenia niezgodne z regulaminem, prawem lub w jakiś sposób naruszające porządek w serwisie były usuwane. Serwis nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób zamieszczających ogłoszenia. Serwis nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń rozwiązują między sobą sami użytkownicy.

Serwis zastrzega sobie prawo do przekazywania odpowiednim organom (zgodnie z obowiązującymi przepisami) informacji mogących pomóc w zlokalizowaniu użytkownika, na prośbę odpowiedniego urzędu.

Rejestrując się w serwisie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z dnia 18.07.2002 r.) od właściciela serwisu, oraz innych firm związanych z nim ważną umową, niezamówionych informacji handlowych o promocjach i nowościach dostępnych w serwisie, a także innych informacji handlowych wysłanych przez serwis w imieniu własnym lub na jego zlecenie na adres poczty elektronicznej podany przez użytkownika przy dokonywaniu rejestracji, w tym także po zakończeniu korzystania przez użytkownika z serwisu. Zgoda, o której mowa może być w każdej chwili odwołana.

Użytkownim, może w każdej chwili usunąc własne konto z serwisu, po zalogowaniu się lub powiadomić o tym administratora sewisu.

Użytkownik, może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania dalszych informacji handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez kliknięcie w służący do rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych link znajdujący się w stopce każdej wiadomości e-mail.

 

 Bez powiadomienia będą usuwane:

  • ogłoszenia reklamujące strony konkurencyjne, wszelkiego rodzaju spam;
  • ogłoszenia  zawierające wulgaryzmy, błędy ortograficzne;
  • ogłoszenia w treści zawierające adresy lub nazwy innych stron www;
  • ogłoszenia dotyczące sprzedaży lub darmowego udostępniania kontaktów towarzyskich;
  • ogłoszenia w których jako formę płatności oczekuje się doładowania telefonicznego;
  • ogłoszenia sprzeczne z charakterem serwisu.

Serwis zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia lub uruchomienia nowych usług.

Serwis zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego regulaminu. Zmiany regulaminu będą udostępniane użytkownikom na stronach internetowych serwisu.

kontakt z Nami: info@allpasion.com

Obowiązująca wersja regulaminu z dnia 06.06.2017 r

Jeśli się nie godzisz z regulaminem Naszego serwisu allpasion.com, prosimy o opuszczenie serwisu.

Serwis Tylko dla Osób Pełnoletnich, wchodząć dalej Oświadczasz że Masz minimum 18 lat      Zamknij